Kilka słów o nas…

Sorted jest firmą zajmująca się kompleksowym zakładaniem ogrodów prywatnych oraz utrzymaniem terenów zieleni. Od samego początku tworzymy go my – ludzie z pasją, wiedzą teoretyczną oraz praktyczną.

Od 2007 roku nieustannie się rozwijamy, inwestując w wykwalifikowany personel oraz rozbudowę bazy sprzętowej, dzięki temu zakres naszych usług stale się poszerza. Obecnie posiadamy odpowiednie zaplecze techniczne, uprawnienia i doświadczenie do współpracy ze spółdzielniami mieszkaniowymi, dzielnicami czy gminami przy utrzymaniu zieleni miejskiej, publicznej.

Dokonujemy wszelkich starań , aby każdy kolejny projekt wzbogacał nas o nową wiedzę i doświadczenie, a Państwu dawał przyjemność i satysfakcję z przebywania w pięknym otoczeniu.

Wysokiej jakości usługi, fachowe i staranne, świadczone są w bardzo konkurencyjnych cenach, dopasowanych do Państwa możliwości czasowych i finansowych. Nasza oferta kierowana jest do mieszkańców Warszawy i okolic, jednakże przy dużych zleceniach jesteśmy do dyspozycji na terenie całej Polski.

Co mówią o nas klienci?

Pan Andrzej: Zleciłem firmie wyczyszczenie mojego pola. Krzewy i małe drzewa. Usługa wykonana błyskawicznie i rzetelnie. Pracownicy znają się na swoim fachu, polecam z czystym sumieniem. Pozdrawiam, Andrzej. Pan Piotr: Wycinka dębu została wykonana na mojej posesji perfekcyjnie, bez żadnych uszkodzeń (w pobliżu płot i dom). Prace wykonane sprawnie, Panowie wszystko posprzątali i zabrali. Pełen profesjonalizm. Polecam, Piotr K.